Kapitán

Na moře s větrem a bez pádla

Dovolená u moře? No a proč ne rovnou na moři? Pohled z pevniny na moře je krásný, ale s pohledem opačným, tedy z moře na pevninu, neporovnatelný. Mám proplutá pobřeží devíti evropských států a znám místa, o kterých často ani místní nevědí. A to je veliké plus právě pro vás.

Chcete-li se vydat na vaší první výpravu, můžete výběr destinace v klidu nechat na mně. Rád pro vás vyberu to pravé. Naopak, jste-li na moři často a poohlížíte se po lokalitě, kterou jste ještě nenavštívili, rád vás tam vezmu.

Plachetnice má své jedinečné kouzlo. Můžete neslyšně plout doslova tam, kam vás to zavane. Můžete navštívit opuštěné ostrovy, jedinečné pláže dostupné jen z vody, nebo se vydat za potápěním na opuštěné vraky. Je možné se vydat do ruchu pulzujícího nočního města a nebo se nechat ukolébat pod hvězdami. Je to na vás co s vámi rezonuje. Já na tom mám rád hlavně fakt, že ať vás to táhne kamkoli, máte vždy s sebou komfortní zázemí své lodi.

Jako bonus je pak pro vás má nevyčerpatelná pokladnice příběhů, které jsem nasbíral během své tříleté cesty na moři. Těch příběhů je tolik, že by jsme společně mohli přeplout oceán a žádný by jste neslyšeli dvakrát.

Napište mi

Chcete vyplout na moře?

Společně najdeme to pravé pro vás, vaší rodinu a přítele.